Kategórie
Najnovšie produkty
Najpredávanejšie

slnečné okuliare

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Slnečné okuliare Mimoni Unique
  Cerda Slnečné okuliare Mimoni Unique Slnečné okuliare Mimoni Kocky. Moderné slnečné okuliare s plastovými obrúčkami v žlto šedom prevedení s Mimoňovským vzorom. Tmavé zafarbenie skiel s UV filtrom 400. Bezpečné pre detské oči. Univerzálna veľkosť pre deti od 4 do 8 rokov. Bez obalu. Rozteč 12 cm, dĺ..
  5,04€ Bez DPH: 5,04€
 • Slnečné okuliare s puzdrom Mimoni Serf
  CERDA Slnečné okuliare s puzdrom Mimoni Serf Slnečné okuliare Mimoni Surf. Slnečné okuliare s plastovými obrúčkami v žltej farbe s obrázkami letných Mimoň na žltých nožičkách. Tmavé zafarbenie skiel s UV filtrom 400. Bezpečné pre detské oči. Univerzálna veľkosť pre deti od 4 do 8 rokov. Okuliare dod..
  5,04€ Bez DPH: 5,04€
 • Slnečné okuliare s puzdrom Mimoni Summer
  CERDA Slnečné okuliare s puzdrom Mimoni Summer Slnečné okuliare Mimoni Summer. Slnečné okuliare s plastovými obrúčkami v žltej farbe s obrázkami letných Mimoň na azúrovo modrých nožičkách. Tmavé zafarbenie skiel s UV filtrom 400. Bezpečné pre detské oči. Univerzálna veľkosť pre deti od 4 do 8 rokov...
  5,04€ Bez DPH: 5,04€
 • Slnečné okuliare Star Wars Darth Vader
  EUROSWAN Slnečné okuliare Star Wars Darth Vader Detské slnečné okuliare Star Wars. Tmavé zafarbenie skiel s UV filtrom 400. Bezpečné pre detské oči Materiál: Plast Rozmer: Univerzálna veľkosť pre deti od 4 do 8 let. Rozteč 12 cm, dĺžka nožičky 12,5 cm...
  6,84€ Bez DPH: 6,84€
 • Slnečné okuliare Star Wars R2-D2
  EUROSWAN Slnečné okuliare Star Wars R2-D2 Detské slnečné okuliare Star Wars. Tmavé zafarbenie skiel s UV filtrom 400. Bezpečné pre detské oči Materiál: Plast Rozmer: Univerzálna veľkosť pre deti od 4 do 8 let. Rozteč 12 cm, dĺžka nožičky 12,5 cm.  ..
  6,84€ Bez DPH: 6,84€