Kategórie
Najnovšie produkty
Najpredávanejšie

cyklo doplnky

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Bicykel odrážadlo Ľadové Kráľovstvo
  SEVEN Bicykel odrážadlo Ľadové Kráľovstvo Odrážadlo je určené pre vonkajšie aktivity. Rozvíja koordináciu a rovnováhu, čo uľahčuje neskôršiu prípravu ja bicykel či kolobežku. Odrážadlo je  určené pre deti od 2 rokov do váhy 28kg. Odrážadlo má reguláciu výšky sedadla v rozmedzí od 29 do 41 cm a riadi..
  79,74€ Bez DPH: 79,74€
 • Bicykel odrážadlo Macko Pu
  SEVEN Bicykel odrážadlo Macko Pu Odrážadlo je určené pre vonkajšie aktivity. Rozvíja koordináciu a rovnováhu, čo uľahčuje neskôršiu prípravu ja bicykel či kolobežku. Odrážadlo je  určené pre deti od 2 rokov do váhy 28kg. Odrážadlo má reguláciu výšky sedadla v rozmedzí od 29 do 41 cm a riaditok 49-..
  79,74€ Bez DPH: 79,74€
 • Bicykel odrážadlo Star Wars
  SEVEN Bicykel odrážadlo Star Wars Odrážadlo je určené pre vonkajšie aktivity. Rozvíja koordináciu a rovnováhu, čo uľahčuje neskôršiu prípravu ja bicykel či kolobežku. Odrážadlo je  určené pre deti od 2 rokov do váhy 28kg. Odrážadlo má reguláciu výšky sedadla v rozmedzí od 29 do 41 cm a riaditok 49-..
  79,74€ Bez DPH: 79,74€
 • Chrániče kolien a lakťov Disney Princezné
  SEVEN Chrániče kolien a lakťov Disney Princezné Ochranná pomôcka na bicykel, in-line, skateboard i iné športy. Tieto chrániče s motívom Disney kombinujú pevnosť ochranných plôch s komfortným materiálom. Materiál: Polypropylen, polyester, nylon Rozmer: obvod: 19-23 lokeť, 22-26 koleno Zapínanie na s..
  12,60€ Bez DPH: 12,60€
 • Chrániče kolien a lakťov Mickey Mouse
  SEVEN Chrániče kolien a lakťov Mickey Mouse Ochranná pomôcka na bicykel, in-line, skateboard i iné športy. Tieto chrániče s motívom Disney kombinujú pevnosť ochranných plôch s komfortným materiálom. Materiál: Polypropylen, polyester, nylon Rozmer: obvod: 19-23 lakeť, 22-26 koleno Zapínanie na suchý..
  12,60€ Bez DPH: 12,60€
 • Chrániče kolien a lakťov Minnie Mouse
  SEVEN Chrániče kolien a lakťov Minnie Mouse Ochranná pomôcka na bicykel, in-line, skateboard i iné športy. Tieto chrániče s motívom Disney kombinujú pevnosť ochranných plôch s komfortným materiálom. Materiál: Polypropylen, polyester, nylon Rozmer: obvod: 19-23 lokeť, 22-26 koleno Zapínanie na suchý..
  12,60€ Bez DPH: 12,60€
 • Chrániče kolien a lakťov Star Wars
  SEVEN Chrániče kolien a lakťov Star Wars Ochranná pomôcka na bicykel, in-line, skateboard i iné športy. Tieto chrániče s motívom Disney kombinujú pevnosť ochranných plôch s komfortným materiálom. Materiál: Polypropylen, polyester, nylon Rozmer: obvod: 19-23 lokeť, 22-26 koleno Zapínanie na suchý zi..
  12,60€ Bez DPH: 12,60€
 • Chrániče lakťov a kolien Auta Cars
  SEVEN Chrániče lakťov a kolien Auta Cars Ochranný prostriedok na bruslenie, skate a iných outdoorových športoch. Ochranný interval v závislosti na hmotnosti tela v priestore A, až do 25 kg. Rozmer: chránič lakťov - obvod napriameného lakťu 19-25 cm chránič kolien - obvod napriameného kolena 24-30 cm..
  19,08€ Bez DPH: 19,08€
 • Chrániče lakťov a kolien Ľadové Kráľovstvo
  SEVEN Chrániče lakťov a kolien Ľadové Kráľovstvo Ochranný prostriedok na bruslenie, skate a iných outdoorových športoch. Ochranný interval v závislosti na hmotnosti tela v priestore A, až do 25 kg. Rozmer: chránič lakťov - obvod napriameného lakťu 19-25 cm chránič kolien - obvod napriameného kolena ..
  19,08€ Bez DPH: 19,08€
 • Chrániče na kolená a lakte Princezné - 4 ks
  EURASIA Chrániče na kolená a lakte Princezné - 4 ks Sada 4 ks kolenných a lakťových chráničov je nevyhnutnou súčasťou jazdy dieťaťa na kolieskových korčuliach, bicykli alebo inom detskom dopravnom prostriedku. Tieto chrániče s motívom DISNEY kombinujú pevnosť ochranných plôch s komfortným materiálom..
  19,44€ Bez DPH: 19,44€
 • Cyklistická prilba Auta Cars
  PREXIM Přilba na bicykel Disney Cars Bezpečnostné prilba pre deti. Prilba spĺňa najprísnejšie bezpečnostné štandardy, je jedným z nevyhnutných doplnkov nutných pre jazdu Vášho dieťaťa na detskom bicykli alebo kolieskových korčúľ. Je preukázané, že bezpečnostné prilby mnohonásobne znižujú riziko ťažk..
  17,28€ Bez DPH: 17,28€
 • Cyklistická prilba Mickey Mouse
  Prexim Prilba na bicykel Mickey Mouse Bezpečnostné prilba pre deti. Prilba spĺňa najprísnejšie bezpečnostné štandardy, je jedným z nevyhnutných doplnkov nutných pre jazdu Vášho dieťaťa na detskom bicykli alebo kolieskových korčúľ. Je preukázané, že bezpečnostné prilby mnohonásobne znižujú riziko ťaž..
  17,28€ Bez DPH: 17,28€
 • Cyklistické rukavice Blesk a Burák
  PREXIM Cyklo rukavice Blesk a Burák z rozprávky Cars Nádherný športový doplnok pre jazdu na bicykli aj na korčuliach. Rukavice sú vyrobené z elastického a prvotriedneho materiálu. Vnútorná časť rukavíc je spevnená odolným materiálom pre väčšiu bezpečnosť dlaňou našich detí. Vzdušný materiál, ktorý..
  9,18€ Bez DPH: 9,18€
 • Cyklistické rukavice Macko Pu a Tyger
  SEVEN Cyklistické rukavice Macko Pu a Tyger Nádherný športový doplnok pre jazdu na bicykli aj na korčuliach. Rukavice sú vyrobené z elastického a prvotriedneho materiálu. Vnútorná časť rukavíc je spevnená odolným materiálom pre väčšiu bezpečnosť dlaňou našich detí. Vzdušný materiál, ktorý pohlcu..
  9,18€ Bez DPH: 9,18€
 • Cyklistické rukavice Star Wars BB-8
  SEVEN Cyklistické rukavice Star Wars BB-8 Materiál: 70% polyester, 30% elastan Nádherný športový doplnok pre jazdu na bicykli aj na korčuliach. Rukavice sú vyrobené z elastického a prvotriedneho materiálu. Vnútorná časť rukavíc je spevnená odolným materiálom pre väčšiu bezpečnosť dlaňou našich de..
  9,18€ Bez DPH: 9,18€
 • Cyklo fľaša na pitie Mickey Mouse
  PREXIM Cyklo fľaša na pitie Mickey Mouse Cyklistická fľaša DISNEY Mickey v modrej farbe je nutnou súčasťou vybavenia každého detského bicykla. Táto fľaša + držiak je vyrobená z ľahkého a odolného plastu. Veselý motív DISNEY z cyklistickej fľaše naviac urobí veľmi obľúbený doplnok pre bicykel. Fľašt..
  8,10€ Bez DPH: 8,10€
 • Cyklo fľaša na pitie Minnie Mouse
  PREXIM Cyklo fľaša na pitie DISNEY Minnie Mouse Nutnou súčasťou vybavenia každého detského bicykla. Táto fľaša + držiak je vyrobená z ľahkého a odolného plastu. Fľaša má športový náustok s plastovým viečkom, ktoré možno odskrutkovať a veľmi jednoducho vymyť. Plastovú fľašu je možné umývať v umývačke..
  3,60€ Bez DPH: 3,60€
 • Cyklo fľaša Star Wars
  PREXIM Cyklo fľaša DISNEY Hviezdne Vojny Nutnou súčasťou vybavenia každého detského bicykla. Táto fľaša + držiak je vyrobená z ľahkého a odolného plastu. Fľaša má športový náustok s plastovým viečkom, ktoré možno odskrutkovať a veľmi jednoducho vymyť. Plastovú fľašu je možné umývať v umývačke. Vese..
  8,10€ Bez DPH: 8,10€
 • Cyklo rukavice Mickey Mouse
  SEVEN Cyklo rukavice Mickey Mouse Materiál: 70% polyester, 30% elastan Rozmer: UNI 5 odpovedá 3 - 9 rokov        ..
  9,90€ Bez DPH: 9,90€
 • Cyklo rukavice na bicykel Máša a Medveď
  PREXIM Cyklo rukavice Máša a Medveď Nádherný športový doplnok pre jazdu na bicykli aj na korčuliach. Rukavice sú vyrobené z elastického a prvotriedneho materiálu. Vnútorná časť rukavíc je spevnená odolným materiálom pre väčšiu bezpečnosť dlaňou našich detí. Vzdušný materiál, ktorý pohlcuje pot. R..
  9,18€ Bez DPH: 9,18€
 • Cyklo rukavice na bicykel Minnie Mouse
  PREXIM Cyklo rukavice Minnie Mouse Nádherný športový doplnok pre jazdu na bicykli aj na korčuliach. Rukavice sú vyrobené z elastického a prvotriedneho materiálu. Vnútorná časť rukavíc je spevnená odolným materiálom pre väčšiu bezpečnosť dlaňou našich detí. Vzdušný materiál, ktorý pohlcuje pot. Ru..
  9,18€ Bez DPH: 9,18€
 • Cyklo rukavice na bicykel Princezné
  PREXIM Cyklo rukavice Disney Princezné Nádherný športový doplnok pre jazdu na bicykli aj na korčuliach. Rukavice sú vyrobené z elastického a prvotriedneho materiálu. Vnútorná časť rukavíc je spevnená odolným materiálom pre väčšiu bezpečnosť dlaňou našich detí. Vzdušný materiál, ktorý pohlcuje pot...
  9,18€ Bez DPH: 9,18€
 • Detská cyklo prilba Planes Letadlá
  EURASIA Detská cyklo prilba Planes Letadlá Táto bezpečnostná prilba pre deti, splňujúca najprísnejšie bezpečnostné štandardy, je jedným z nevyhnutných doplnkov nutných pre jazdu Vášho dieťaťa na detskom bicykli alebo kolieskových korčúľ. Je preukázané, že bezpečnostné prilby mnohonásobne znižujú riz..
  19,44€ Bez DPH: 19,44€
 • Držiak fľaše Cars Autá
  SEVEN Držiak fľaše Cars Autá Materiál: 100% Polyester, plast, kov Rozmer: 19x12x8,5 cm držiak sa pripevní pomocou suchého zipsu, nastaviť veľkosť, uzatvárateľný pomocou zaťahovacej gumky. Držiak je textilný. Vhodný pre nápoje o objemu 0,33 - 0,5 l        ..
  5,22€ Bez DPH: 5,22€
 • Držiak fľaše Ľadové Kráľovstvo
  SEVEN Držiak fľaše Ľadové Kráľovstvo Materiál: 100% Polyester, plast, kov Rozmer: 19x12x8,5 cm   držiak sa pripevní pomocou suchého zipsu, nastaviť veľkosť, uzatvárateľný pomocou zaťahovacej gumky. Držiak je textilný. Vhodný pre nápoje o objemu 0,33 - 0,5 l  ..
  5,22€ Bez DPH: 5,22€