Kategórie
Najnovšie produkty
Najpredávanejšie

baterky a lampičky

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Detská hliníková LED baterka Hľadá sa Dory oranžová
  Euroswan Detská hliníková LED baterka Hľadá sa Dory oranžová Oranžová baterka s obrázkom zábudlivé rybky Dory, ktorá sa vydala hľadať svojich rodičov a stretáva sa s novými kamarátmi. Kvalitná hliníková baterka s 9 led diódami má silný svetelný lúč so svietivosťou na veľkú vzdialenosť. Baterka Hľadá..
  7,20€ Bez DPH: 7,20€
 • Detská hliníková LED baterka Kúzelná Lienka Paríž
  EUROSWAN Detská hliníková LED baterka Kúzelná Lienka Paríž Materiál: Hliník, Plast Rozmer: 9x2,5 cm   Napájanie na 3x AAA batérie niesu súčasťou balenia  ..
  6,84€ Bez DPH: 6,84€
 • Detská hliníková LED baterka Kúzelná Lienka ružová
  EUROSWAN Detská hliníková LED baterka Kúzelná Lienka ružová Materiál: Hliník, Plast Rozmer: 9x2,5 cm   Napájanie na 3x AAA batérie niesu súčasťou balenia  ..
  6,84€ Bez DPH: 6,84€
 • Detská hliníková LED baterka Kúzelná Lienka zelená
  EUROSWAN Detská hliníková LED baterka Kúzelná Lienka zelená Materiál: Hliník, Plast Rozmer: 9x2,5 cm   Napájanie na 3x AAA batérie niesu súčasťou balenia  ..
  6,84€ Bez DPH: 6,84€
 • Detská hliníková LED baterka Soy Luna azúrová
  EUROSWAN Detská hliníková LED baterka Soy Luna azúrová Baterka Soy Luna azurová s vysoko kvalitným a silným LED svetlom je vhodná na cesty aj táborenie. Veľkú zábavu zažiješ aj doma v tme. Svietidlo má 9 LED diód. Napájanie  je na 3x AAA batérie. S tovarom je dodávaná testovacia sada batér..
  7,20€ Bez DPH: 7,20€
 • Detská hliníková LED baterka Soy Luna lila
  EUROSWAN Detská hliníková LED baterka Soy Luna lila Baterka Soy Luna v lila  farbe s vysoko kvalitným a silným LED svetlom je vhodná na cesty aj táborenie. Veľkú zábavu zažiješ aj doma v tme. Svietidlo má 9 LED diód. Napájanie  je na 3x AAA batérie. S tovarom je dodávaná testovacia sada ..
  6,30€ Bez DPH: 6,30€
 • Detská hliníková LED baterka Soy Luna ružová
  EUROSWAN Detská hliníková LED baterka Soy Luna ružová Ružová baterka Soy Luna s vysoko kvalitným a silným LED svetlom je vhodná na cesty aj táborenie. Veľkú zábavu zažiješ aj doma v tme. Svietidlo má 9 LED diód. Napájanie  je na 3x AAA batérie. S tovarom je dodávaná testovacia sada ba..
  7,20€ Bez DPH: 7,20€
 • Detská hliníková LED baterka Soy Luna strieborná
  EUROSWAN Detská hliníková LED baterka Soy Luna strieborná Baterka Soy Luna sstrieborná s vysoko kvalitným a silným LED svetlom je vhodná na cesty aj táborenie. Veľkú zábavu zažiješ aj doma v tme. Svietidlo má 9 LED diód. Napájanie  je na 3x AAA batérie. S tovarom je dodávaná testova..
  7,20€ Bez DPH: 7,20€
 • Detská hliníková LED baterka Trollovia CUPCAKE
  EUROSWAN Detská hliníková LED baterka Trollovia CUPCAKE Materiál: Hliník, Plast Rozmer: 9x2,5 cm   Napájanie na 3x AAA batérie niesu súčasťou balenia  ..
  7,20€ Bez DPH: 7,20€
 • Detské LED svetielko, baterka Jednorožec
  EUROSWAN Detské LED svetielko, baterka Jednorožec Materiál: PVC, LED Rozmer: 1x 16x4 cm Velká svítilna s LED diodou v bílé barvě, silný světelný efekt na velkou vzdálenost. Napájení na 2x AA baterie, nejsou součástí balení. Poutko na zavěšení. Velikost baterky horní průměr 4 cm, dolní průměr 2,5 cm,..
  5,76€ Bez DPH: 5,76€
 • Detské LED svetielko, baterka Ledové Království 2
  EUROSWAN Detské LED svetielko, baterka Ledové Království 2 Materiál: PVC, LED Rozmer: 1x 16x4 cm Velká svítilna s LED diodou v bílé barvě, silný světelný efekt na velkou vzdálenost. Napájení na 2x AA baterie, nejsou součástí balení. Poutko na zavěšení. Velikost baterky horní průměr 4 cm, dolní průmě..
  5,76€ Bez DPH: 5,76€
 • Detské LED svetielko, baterka LOL
  EUROSWAN Detské LED svetielko, baterka LOL Materiál: PVC, LED Rozmer: 1x 16x4 cm Velká svítilna s LED diodou v bílé barvě, silný světelný efekt na velkou vzdálenost. Napájení na 2x AA baterie, nejsou součástí balení. Poutko na zavěšení. Velikost baterky horní průměr 4 cm, dolní průměr 2,5 cm, délka ..
  7,38€ Bez DPH: 7,38€
 • Detské LED svetielko, baterka Minnie Summer
  EUROSWAN Detské LED svetielko, baterka Minnie Summer Materiál: PVC, LED Rozmer: 1x 16x4 cm Velká svítilna s LED diodou v bílé barvě, silný světelný efekt na velkou vzdálenost. Napájení na 2x AA baterie, nejsou součástí balení. Poutko na zavěšení. Velikost baterky horní průměr 4 cm, dolní průměr 2,5 ..
  5,76€ Bez DPH: 5,76€
 • Dotyková LED lampička jednorožec
  EUROSWAN Dotyková LED lampička jednorožec Materiál: Plast Rozmer: průměr 13 cm Dotyková LED lampička, rozsvítíte a zhasnete lehkým stisknutím, lampička je vhodná jako noční osvětlení. Provoz na 4 AA baterie, nejsou součástí balení...
  9,18€ Bez DPH: 9,18€
 • Dotyková LED lampička Plameniak
  EUROSWAN Dotyková LED lampička Plameniak Materiál: Plast Rozmer: priemer 13 cm napájanie:4 AA, nie je súčasťou balenia..
  9,18€ Bez DPH: 9,18€
 • EUROSWAN Dotyková LED lampička Peppa Pig Plast, průměr 13 cm
  EUROSWAN Dotyková LED lampička Peppa Pig Materiál: Plast Rozmer: priemer 13 cm 4x AA články, rozsvieti a zhasne sa ľahkým stlačením, vhodné ako nočné svetielko    ..
  6,84€ Bez DPH: 6,84€
 • Lávová lampička Avengers
  EUROSWAN Lávová lampička Avengers Materiál: Plast, LED Rozmer: 12x4,5 cm Lampička s trblietkami, napájanie 3 články LR44. Lampička sa na 1 min rozsvieti potrepaním. Nieje hračka..
  9,18€ Bez DPH: 9,18€
 • LED projektor lampička Plameniak
  EUROSWAN LED projektor lampička Plameniak Materiál: Plast Rozmer: 19x9 cm nočné svetieľko s projekciou 3AA články nie sú súčasťou balenia..
  11,16€ Bez DPH: 11,16€
 • Nočná stolná LED lampička Plameniak
  EUROSWAN Nočná stolná LED lampička Plameniak Materiál: Plast Rozmer: 18x9 cm nočné svetieľko 3AA články nie sú súčasťou balenia..
  9,72€ Bez DPH: 9,72€