Kategórie
Najnovšie produkty
Najpredávanejšie

riady a hrnčeky

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Alu hrnček Kúzelná Lienka
  EUROSWAN Alu hrnček Kúzelná Lienka Materiál: Hliník, Plast Rozmer: 400 ml      ..
  9,36€ Bez DPH: 9,36€
 • Alu hrnček Kúzelná Lienka a Kocúr
  EUROSWAN Alu hrnček Kúzelná Lienka a Kocúr Materiál: Hliník, Plast Rozmer: 400 ml      ..
  9,36€ Bez DPH: 9,36€
 • Alu hrnček Paw Patrol červený
  EUROSWAN Alu hrnček Paw Patrol červený ALU hrnček s plastovým uškom pre pohodlné držanie. Vďaka dvojitému plášťu s dobrými izolačnými vlastnosťami, bude nápoj udržovaný v požadovanej teplote. Materiál: Hliník, Plast Rozmer: 400 ml, výška 10cm, priemer 8,5 cm Balené v darčekovej krabičke  ..
  8,46€ Bez DPH: 8,46€
 • Alu hrnček Star Wars Yoda
  EUROSWAN Alu hrnček Star Wars Yoda ALU hrnček s plastovým uškom pre pohodlné držanie. Vďaka dvojitému plášťu s dobrými izolačnými vlastnosťami, bude nápoj udržovaný v požadovanej teplote. Materiál: Hliník, Plast Rozmer: 400 ml, výška 10cm, priemer 8,5 cm Balené v darčekovej krabičke  ..
  9,36€ Bez DPH: 9,36€
 • EUROSWAN Alu hrnček Soy Luna Hliník, Plast, 400 ml
  EUROSWAN Alu hrnček Soy Luna Materiál: Hliník, Plast Rozmer: 400 ml veľké plastové uško, dvojitá stena, výška 10 cm, priemer 8,5 cm  ..
  10,08€ Bez DPH: 10,08€
 • EUROSWAN Alu hrnček Soy Luna Yes Hliník, Plast, 400 ml
  EUROSWAN Alu hrnček Soy Luna Yes Materiál: Hliník, Plast Rozmer: 400 ml veľké plastové uško, dvojitá stena, výška 10 cm, priemer 8,5 cm  ..
  10,08€ Bez DPH: 10,08€
 • EUROSWAN Keramický hrnček Ľadové kráľovstvo Anna
  EUROSWAN Keramický hrnček Ľadové kráľovstvo Anna Keramický hrnček s Annou a Elsou urobí dievčatám radosť, čaj či kakao si budú každé ráno vychutnávať. Pre pohodlné držanie má hrnček veľké ucho. Hrnček Ľadové kráľovstvo Anna je darčekovo zabalený v krabičke, ideálny aj ako darček. Keramický hrnček ..
  3,96€ Bez DPH: 3,96€
 • Keramický hrnček Elena z Avaloru 300 ml
  EUROSWAN Keramický hrnček Elena z Avaloru 300 ml Keramický hrnček Elana z Avaloru. Hrnček má veľké pohodlné uško a pestrý obrázok, ktorý siaha 1 cm od okraj hrnčeka, aby sa pery nedotýkali pri pití potlače. Vnútorná strana hrnčeka je čisto biela. Materiál: Keramika, kvalitné a bezpečné materiály a f..
  3,78€ Bez DPH: 3,78€
 • Keramický hrnček Elena z Avaloru Adventure 300 ml
  EUROSWAN Keramický hrnček Elena z Avaloru Adventure 300 ml Keramický hrnček Elana z Avaloru. Hrnček má veľké pohodlné uško a pestrý obrázok, ktorý siaha 1 cm od okraj hrnčeka, aby sa pery nedotýkali pri pití potlače. Vnútorná strana hrnčeka je čisto biela. Materiál: Keramika, kvalitné a bezpečné m..
  3,78€ Bez DPH: 3,78€
 • Keramický hrnček Elena z Avaloru My Time 300 ml
  EUROSWAN Keramický hrnček Elena z Avaloru My Time 300 ml Keramický hrnček Elana z Avaloru. Hrnček má veľké pohodlné uško a pestrý obrázok, ktorý siaha 1 cm od okraj hrnčeka, aby sa pery nedotýkali pri pití potlače. Vnútorná strana hrnčeka je čisto biela. Materiál: Keramika, kvalitné a bezpečné mat..
  3,78€ Bez DPH: 3,78€
 • Keramický hrnček Minnie Selfie
  Euroswan Keramický hrnček Minnie Selfie 300 ml Keramický hrnček s Minnie Mouse urobí deťom radosť a čaj či kakao si budú vychutnávať. Pre pohodlné držanie má hrnček veľké ucho. Hrnček Minnie Selfie je darčekovo zabalený v krabičke, ideálny aj ako darček. Keramický hrnček s tlač vo vysokej kvalite je..
  4,86€ Bez DPH: 4,86€
 • Keramický hrnček Minnie zmrzlina
  Euroswan Keramický hrnček Minnie zmrzlina 300 ml Keramický hrnček s Minnie Mouse urobí deťom radosť a čaj či kakao si budú vychutnávať. Pre pohodlné držanie má hrnček veľké ucho. Hrnček Minnie zmrzlina je darčekovo zabalený v krabičke, ideálny aj ako darček. Keramický hrnček s tlač vo vysokej kvalit..
  3,96€ Bez DPH: 3,96€
 • Keramický hrnček Spiral Rock Salute 300 ml
  Keramický hrnček Spiral Rock Salute 300 ml. Keramický hrnček Spiral Rock Salute 300 ml bude výrazným doplnkom vašej jedálne. Keramický hrnček Spiral Rock Salute môže byť tiež pekným darčekom pre vyznávačov tohto štýlu. V ponuke máme aj ďalšie výrobky tejto značky...
  7,74€ Bez DPH: 7,74€
 • Termo fľaša na pitie Plechovka Ľadové Kráľovstvo
  EUROSWAN Termo fľaša na pitie Plechovka Ľadové Kráľovstvo Termoplechovka je skvelá na výlety, športoviská, ihriská, do školy či práce. Ľahko sa čistí, odporúčame skladovať otvorené! Fľaša má pevný nerezový uzáver s kvalitne plastovou odjímateľnou časťou na pitie. Zpätným zasunutím zabezpečíte nápoj ..
  9,36€ Bez DPH: 9,36€