Kategórie
Najnovšie produkty
Najpredávanejšie

športové tašky

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Športová taška Peppa Pig Duha
  Azzar Športová taška Peppa Pig Duha Športová taška Peppa Pig vo fialovej farbe má tri vrecká na zips. Hlavné vrecko má vystužené dno, na zadnej strane je menšie vrecko, z prednej strany je vrecko na zips s obrázko Peppa Pig a trblietavej duhy. Športová kabela má dvve uchá na nosenie v ruke a odním..
  32,04€ Bez DPH: 32,04€
 • Športová taška Peppa Pig Tropic
  Azzar Športová taška Peppa Pig Tropic Športová taška Peppa Pig v ružovej farbe má tri vrecká na zips. Hlavné vrecko má vystužené dno, na zadnej strane je menšie vrecko, z prednej strany je vrecko na zips s obrázko Peppa Pig a kvetín. Kvetinky sú vyšívané. Športová kabela má dvve uchá na nosenie v ru..
  32,04€ Bez DPH: 32,04€
 • Športová taška Super Wings 39 cm
  Cerda Športová taška Super Wings 39 cm Krásna dievčenská športová taška má jedno hlavné vrecko na zips so spevneným dnom. Dve uši na pohodlné uchopenie do rúk a odnímateľný výškovo nastaviteľný popruh. Zo strany je vrecko na gumičku. Materiál: 90% Polyester, 10% PVC Rozmer: 39x25x16 cm Materiál: 90..
  17,64€ Bez DPH: 17,64€
 • Športová taška Trollovia Poppy 50 cm
  Cerda Športová taška Trollovia Poppy 50 cm Priestorná športová taška Trollovia Poppy má hlavné vrecko so spoevneným dnom na zips, dve uši na pohodlné nosenie v rukách a výškovo nastaviteľný odnímateľný popruh. V prednej časti je menšie vrecko na zips. Obrázok na prednom vrecku je trblietavý a ozdobn..
  24,84€ Bez DPH: 24,84€