Kategórie
Najnovšie produkty
Najpredávanejšie

fľaše na pitie

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • ALU fľaša Elena z Avaloru 500 ml
  EUROSWAN ALU fľaša Elena z Avaloru 500 ml Detská ALU fľaša s termovlastnosťami. ALU fľaša udrží nápoj v lete studený a v zime teplý vďaka zdvojenej vrstvte vo vnútri. Fľaša má plastové viečko so športovým pítkom. Viečko sa dá ľahko odšrubovať a fľaša pohodlno umyť. Vhodná aj do umývačiek. Fľaša niej..
  5,22€ Bez DPH: 5,22€
 • ALU fľaša Elena z Avaloru zelená 500 ml
  EUROSWAN ALU fľaša Elena z Avaloru zelená 500 ml Detská ALU fľaša s termovlastnosťami. ALU fľaša udrží nápoj v lete studený a v zime teplý vďaka zdvojenej vrstvte vo vnútri. Fľaša má plastové viečko so športovým pítkom. Viečko sa dá ľahko odšrubovať a fľaša pohodlno umyť. Vhodná aj do umývačiek. Fľa..
  5,22€ Bez DPH: 5,22€
 • ALU fľaša na pitie Minnie Splash 500ml
  EUROSWAN ALU fľaša na pitie Minnie Splash 500ml Veľmi ľahká alumíniová fľaša na pitie s motívom Minnie Splash poteší všetkých školákov a výletníkov. Klasický športový náustok je možno vyskrutkovať a fľaštičku vymyť. Náústok má plastové zacvakávacie viečko. Alu obal zaručuje stálosť teploty nápo..
  6,12€ Bez DPH: 6,12€
 • Alu fľaša na pitie Minnie zelená
  EUROSWAN Alu fľaša na pitie Minnie zelená Alumíniová fľaša na pitie s motívom Minnie urobí radosť každej školáčke. Pitie musí byť vždy po ruke a keď je krásna fľaša, tak to o to viac aj chutí. Klasický športový náustok možno vyskrutkovať a fľaštičku vymyť. Fľaša má plastové zacvakávaci..
  5,22€ Bez DPH: 5,22€
 • ALU fľaša na pitie Minnie Zmrzlina 500ml
  EUROSWAN ALU fľaša na pitie Minnie Zmrzlina 500ml Veľmi ľahká alumíniová fľaša na pitie s motívom Minnie Zmrzlina poteší všetkých školákov a výletníkov. Klasický športový náustok je možno vyskrutkovať a fľaštičku vymyť. Náústok má plastové zacvakávacie viečko. Alu obal zaručuje stálosť teplot..
  6,12€ Bez DPH: 6,12€
 • Alu fľaša Odvážna Vaiana biela
  EUROSWAN Alu fľaša Odvážna Vaiana biela Alumíniová fľaša na pitie s motívom Vaiany urobí radosť každej školáčke. Pitie musí byť vždy po ruke a keď je krásna fľaša, tak to o to viac aj chutí. Klasický športový náustok možno vyskrutkovať a fľaštičku vymyť. Fľaša má plastové Zacvakávacie viečko..
  6,12€ Bez DPH: 6,12€
 • Alu fľaša Odvážna Vaiana modrá
  EUROSWAN Alu fľaša Odvážna Vaiana modrá Alumíniová fľaša na pitie s motívom Vaiany urobí radosť každej školáčke. Pitie musí byť vždy po ruke a keď je krásna fľaša, tak to o to viac aj chutí. Klasický športový náustok možno vyskrutkovať a fľaštičku vymyť. Fľaša má plastové Zacvakávacie vieč..
  6,12€ Bez DPH: 6,12€
 • Alu fľaša Odvážna Vaiana zelená
  EUROSWAN Alu fľaša Odvážna Vaiana zelená Alumíniová fľaša na pitie s motívom Vaiany urobí radosť každej školáčke. Pitie musí byť vždy po ruke a keď je krásna fľaša, tak to o to viac aj chutí. Klasický športový náustok možno vyskrutkovať a fľaštičku vymyť. Fľaša má plastové Zacvakávacie v..
  6,12€ Bez DPH: 6,12€
 • BENIAMIN Fľaša na pitie Nice and Pretty Kôň modrá Plast, výška 19 cm, průměr 6,5cm, objem 470 ml
  BENIAMIN Fľaša na pitie Nice and Pretty Kôň modrá Materiál: Plast Rozmer: výška 19 cm, priemer 6,5cm, objem 470 ml Vhodné pre nápoje do 60°C. Nevhodné do umývačky či mikrovlnky    ..
  5,40€ Bez DPH: 5,40€
 • BENIAMIN Fľaša na pitie Nice and Pretty Kôň Plast, výška 19 cm, průměr 6,5cm, objem 470 ml
  BENIAMIN Fľaša na pitie Nice and Pretty Kôň Materiál: Plast Rozmer: výška 19 cm, priemer 6,5cm, objem 470 ml Vhodné pre nápoje do 60°C. Nevhodné do umývačky či mikrovlnky  ..
  5,40€ Bez DPH: 5,40€
 • Box na desiatu Ľadové Kráľovstvo
  EUROSWAN Box na desiatu Ľadové Kráľovstvo Plastový box na desiatu bude praktickým pomocníkom na výlety či do škôl. Box na desiatu má zacvakávaiu sponu, takže jedlo nevypadne. Materiál: Plast, PVC - bez ftalátov Rozmer: 16 x 12 x 5 cm nevhodný do umývačiek a mikrovlnných rúr      ..
  4,86€ Bez DPH: 4,86€
 • EUROSWAN ALU fľaša na pitie Mickey Selfie 500ml
  EUROSWAN ALU fľaša na pitie Mickey Selfie 500ml Veľmi ľahká alumíniová fľaša na pitie s motívom Mickey Selfie poteší všetkých školákov a výletníkov. Klasický športový náustok je možno vyskrutkovať a fľaštičku vymyť. Náústok má plastové zacvakávacie viečko. Alu obal zaručuje stálosť teploty nápoja, ..
  6,12€ Bez DPH: 6,12€
 • EUROSWAN ALU fľaša s viečkom Kúzelná Lienka k domalování Hliník, Plast, 500 ml
  EUROSWAN ALU fľaša s viečkom Kúzelná Lienka k domaľovaniu Materiál: Hliník, Plast Rozmer: 500 ml šrobovacie viečko + karabína. Fixky sú súčasťou balenia    ..
  6,48€ Bez DPH: 6,48€
 • EUROSWAN Termofľaša plechovka Paw Patrol Chase Hliník, Plast, 200 ml
  EUROSWAN Termofľaša plechovka Paw Patrol Chase Materiál: Hliník, Plast Rozmer: 200 ml plastové výklopné pítko, výška 14 cm, priemer 7 cm  ..
  10,62€ Bez DPH: 10,62€
 • EUROSWAN Termofľaša plechovka Paw Patrol Skye Hliník, Plast, 200 ml
  EUROSWAN Termofľaša plechovka Paw Patrol Skye Materiál: Hliník, Plast Rozmer: 200 ml plastové výklopné pítko, výška 14 cm, priemer 7 cm  ..
  10,62€ Bez DPH: 10,62€
 • flasa na pite maly kozmonaut
  BENIAMIN Fľaša na pitie Malý kozmonaut detská fľaša na pitie so športovým uzáverom. Materiál: plast Objem: 470 ml   možno umývať v umývačke  ..
  3,24€ Bez DPH: 3,24€
 • Fľaša na pitie Ľadové Kráľovstvo
  Beniamin Fľaša na pitie Ľadové Kráľovstvo Plastová fľaša na nápoje s plastovým športovým uzáverom Materiál: plast Rozmer: výška 19 cm, priemer 6,5cm, objem 470 ml   Nevhodná do umývačky ani mikrovlnnej rúry.  ..
  3,24€ Bez DPH: 3,24€
 • Fľaša na pitie Minnie Mouse
  Beniamin Fľaša na pitie Minnie Mouse Plastová fľaša na nápoje s plastovým športovým uzáverom Materiál: plast Rozmer: výška 19 cm, priemer 6,5cm, objem 470 ml   Nevhodná do umývačky ani mikrovlnnej rúry.  ..
  3,24€ Bez DPH: 3,24€
 • Fľaša na pitie Nice and Pretty Kôň ružová
  Beniamin Fľaša na pitie Nice and Pretty Kôň ružová Materiál: Plast Rozmer: výška 19 cm, prirmer 6,5cm, objem 470 ml   Vhodné pre nápoje do 60°C. Nevhodné do umývačkyy ani mikrovlnky  ..
  5,40€ Bez DPH: 5,40€
 • Fľaša na pitie s karabínou Hľadá sa Dory 330 ml
  EUROSWAN Fľaša na pitie s karabínou Hľadá sa Dory 330 ml Mäkká fľaša na pitie Hľadá sa Dory  je z pevného PVC, ideálná na cesty, nezaberie veľa miesta. Praktický športový náustok. Fľašu na pitie Hľadá sa Dory si vďaka integrovanej karabinke môžete pripnúť k batohu. Na fotografii vidíte fľašu z jed..
  1,98€ Bez DPH: 1,98€
 • Fľaša na pitie s karabínou Minnie Zmrzlina 330 ml
  EUROSWAN Fľaša na pitie s karabínou Minnie Zmrzlina 330 ml Mäkká fľaša na pitie Minnie je z pevného PVC, ideálná na cesty, nezaberie veľa miesta. Praktický športový náustok. Fľašu na pitie Minnie Zmrzlina si vďaka integrovanej karabinke môžete pripnúť k batohu. Na fotografii vidíte fľašu z jednej..
  3,06€ Bez DPH: 3,06€
 • Fľaša na pitie s karabínou Planes 330 ml
  Euroswan Fľaša na pitie s karabínou Planes 330 ml Mäkká plastová fľaša na pitie Lietadlá. Vak na pitie s pevným uzáverom a prackou na prichytenie k batohu, nohaviciam, kolu a podobne. Mäkkú plastovú fľašu na pitie Planes upotrebia najmä športovci. Objem fľaše 330 ml. Možno vymývať. Farba: modrá..
  3,06€ Bez DPH: 3,06€
 • Fľaša na pitie Trollovia
  Beniamin Fľaša na pitie Trollovia Plastová fľaša na nápoje s plastovým športovým uzáverom Materiál: plast Rozmer: výška 19 cm, priemer 6,5cm, objem 470 ml   Nevhodná do umývačky ani mikrovlnnej rúry...
  3,24€ Bez DPH: 3,24€